Затверджено наказом КП "Оздоровчо-реабілітаційний центр" 01.08.2018 №13-П

Правила поведінки на території
КП«Оздоровчо-реабілітаційного центру»


1. Відвідування Центру починається о 8:00 щоденно. Вхід на будь-який вид занять здійснюється тільки з дозволу Адміністратора.
2. Відвідування центру можливе після оплати разового заняття або за наявності абонемента (після його пред'явлення).
3. Відвідувач зобов'язаний мати при собі:
- спортивний плавальний костюм (купальник, плавки); - шапочку(для жінок,чоловіків і дітей); - змінне взуття; - засоби особистої гігієни (мило, рушник, губка).
4. Перед відвідуванням басейну необхідно прийняти душ з милом та губкою без купальних костюмів. Змити косметику.
5. Якщо на доріжці плавають декілька відвідувачів, вони мають триматися правої сторони,обганяти зліва,відпочивати у кутах доріжки. З однієї доріжки на іншу перепливати під доріжкою.
6. За власну безпеку в плавальному басейні та на території оздоровчого центру несе відповідальність сам відвідувач, ознайомлений з Правилами.
7. Відвідувач сам заявляє, що він пройшов медичне обстеження у лікаря та надає довідку з медичної установи щодо можливості відвідувати басейн, а також заявляє, що вміє плавати та знімає відповідальність з адміністрації та персоналу басейну, якщо ця інформація не достовірна.
8. Для звільнення порожнини рота і носа від води слід користуватися зливними канавками.
9. На перше заняття в групі Aqua-baby мати при собі медичну довідку від педіатра про дозвіл відвідування басейну та довідку для дорослих від сімейного лікаря.
10. Відвідування фітнес-залу та тренажерного залу передбачає обов'язкову наявність при собі:
- зручного взуття (кросівки-тренажерний зал,балетки,шкарпетки-фітнес-зал); - спортивного зручного одягу; - змінне гумове взуття(для душу); - рушник.
11. Особам похилого віку рекомендовано перед заняттям пройти огляд у медичному закладі,або звернутися в медпункт басейну для вимірювання артеріального тиску.
12. Відвідувачі зобов'язані дотримуватися правил, встановлених в окремих фітнес-зонах.
13. Клієнт несе особисту відповідальність:
- за своє здоров'я; - особисті речі; - повну матеріальну відповідальність за псування майна Центру
14. Батьки, які займаються з дитиною індивідуально (самостійно) несуть повну відповідальність за її життя та здоров'я.
15. Черговий інструктор та адміністратор контролюють виконання правил відвідування Центру і мають право змусити клієнта покинути різні фітнес-зони у випадку порушень.
16. Адміністрація не несе відповідальності за втрачені речі відвідувачів.
17. Усі гості та супроводжуючі відвідувачів особи (батьки, бабусі, дідусі та ін.)зобов'язані очікувати закінчення часу проведення занять у залі очікування (холі центру).
18. Відвідувач повинен закінчити заняття та вийти із води басейну не пізніше 21:00.
19. Відвідувач повинен залишити приміщення Центру не пізніше 21:3

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Заходити в приміщення Центру в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння, коли відвідувач не може критично оцінювати власні дії, втрачає почуття дозволеного і відповідальності, при наявності гострих інфекційних та шкірно-венерологічних захворювань.

Заходити в плавальний басейн у верхньому одязі та без змінного взуття.

1. Бігати по території басейну, стрибати у воду з борту та ходити по ньому.
2. Виносити за межі території приміщення, пошкоджувати та губити ключі, номерки та магнітні картки. ШТРАФ 100 ГРН. ЗА КОЖНУ РІЧ.
3. Плавати з жувальною гумкою. Втирати у шкіру крем та мазі перед відвідуванням басейну.
4. Відвідування басейну батьків з дітьми до 4-х років поза групою Aqua-baby.
5. Приносити на територію закладу спиртні напої,фарбувальні, легкозаймисті речовини та зброю, паління та вживання спиртних напоїв на території закладу.

За порушення правил внутрішнього розпорядку Адміністрація Центру залишає за собою право відмовити у дозволі відвідування закладу в подальшому.

Адміністрація

Made on
Tilda