Затверджено наказом по підриємству від 11.10.2018 № 28-П

Правила користування абонементами

1. Відвідувач Центру має право на придбання любого із видів абонементів, затверджених керівництвом Центру згідно прейскуранту.
2. Абонементи оформляються на конкретну особу і не можуть бути передані іншім особам для їх використання.
3. При оформленні абонемента ознайомтесь з Правилами відвідування Центру.
4. Відвідувачу необхідно мати діючий абонемент при собі. При вході в Центр відвідувач повинен надати Адміністратору діючий абонемент і тільки після цього пройти в приміщення Центру.
5. Разове відвідування оплачується перед початком занять в Центрі, при цьому абонемент на одне заняття не видається.
6. Відвідувач здійснює оплату абонемента до початку занять.
7. На абонементі вказується строк дії /кількість відвідувань від дня першого відвідування.
8. У випадку втрати абонемента відвідувачу необхідно оповістити Адміністратора та написати заяву на отримання дублікату, але не більше одного разу на той абонемент, який був втрачений.
9. У випадку, якщо відвідувач вимушений перервати користування абонементом, залишок суми поверненню не підлягає.
10. Заняття, пропущені по вині відвідувача, на наступний період не переносяться і їх вартість не відшкодовується.
11. У випадку відмін занять пов'язаних з роботою Центру (державні свята, мастер-класи, профілактичні, санітарні роботи, хвороба тренерів і т.і.) абонемент продовжується на ту кількість днів на протязі яких не було занять.
12. Строк дії абонемента може бути продовжений по поважним причинам (хвороба, відрядження) по попередньому оповіщенню відвідувачем Адміністратора Центру і реєстрації в журналі. Відвідувач повинен подати письмову заяву на ім'я директора з підтверджуючими документами. Строк дії абонемента може бути продовжений тільки один раз в межах його дії.
13. Повернення вартості послуги може бути проведений у виключних випадках на протязі дії абонемента і при наявності касового чеку.
14. Абонементи, куплені в період акцій, продовженню не підлягають. Повернення коштів за невикористані заняття абонементів, куплені по акції, не проводиться .
15. Оплата послуг Центру здійснюється у Адміністратора чи бухгалтерії готівкою або безготівковим розрахунком згідно з діючим прейскурантом центру.
16. За порушення відвідувачем цих Правил, керівництво залишає за собою право відмовити даному відвідувачу в надання послуг по даному абонементу.
17. Придбавши абонемент відповідач погоджується з правилами користування абонементами.

Made on
Tilda