Гідромасажна ванна
Гідромасажна ванна - система з інтегрованими в корпус резервуара форсунками. Пристрій може створювати струменевий або бульбашковий потік. Перший більш інтенсивний, а останній м'якший і розслабляючий. Струменевий масаж добре опрацьовує всі м'язи і надає заряд енергії та бадьорості, а бульбашковий - навпаки розслабляє і знімає м'язову напругу, що особливо корисно для людей з сидячим способом життя.
Фінська сауна
Фінська сауна стане відмінним способом розслабитися і привести свій організм до тями після тривалих інтенсивних фізичних навантажень або стресів.
Основною перевагою такого роду парної є швидкий прогрів тіла і вихід рідини.
З огляду на всі позитивні сторони сауни, перед відвідуванням процедур варто уважно ознайомитися з наявними протипоказаннями.
Спелеотерапія
Спелеотерапія - унікальний процес використання особливого мікроклімату, максимально наближеного до мікроклімату природних, природних соляних печер, спрямований на профілактику і лікування великої кількості захворювань.
Спелеотерапія показана для респіраторної гігієни, очищення дихальних шляхів і відновлення респіраторних захворювань, таких як кашель.
Солярій
Професійний солярій - один із способів придбати ідеальну засмагу. Дарує гарну і рівномірну засмагу всього за кілька сеансів. Допомагає позбутися від прищів і вугрової висипки, а також зменшити прояви фолікулярного гіперкератозу («гусяча шкіра»), який є генетичною особливістю шкіри у деяких людей.
Made on
Tilda